Kategoriler

Yasak Aşk Kurbanı oldu.

Hatay’ın İskenderun İlçesinde trafik kazası geçirerek hastaneye kaldırılan Mehmet Ateş’in ensesinden tek kurşunla vurulduğu ve kaldırıldığı hastanede hayatını kaybettiği görüldü.Mehmet Ateş’in yasak aşk kurbanı olduğu ortaya çıktı. Cinayeti işleyenlerin eşi ve yeğeni olduğu ortaya çıktı. İskenderun’da yaralı olarak özel bir hastaneye kaldırılan 34 yaşındaki servis sürücüsü Mehmet Ateş’in tek kurşunla ensesinden yaralandığı ortaya cıktı.
Hastanede acilen yoğun bakıma alınan Mehmet Ateş’in kurtarılmayarak hayatını kaybettiği anlaşıldi. Polis ekipleri olay yerinde yaptığı araştırmada Ateşin kulanıldığı servisin çalışır halde olduğu ve daha sonra iki araca çarptığını olayda mermiler bulundu.
Soruşturmayı genişleten emniyet ekipleri ensesinden vurulan Mehmet Ateş’in çevresi üzerinde durdu. Ateşin eşi ve yeğeni ayrıca ağabeyi gözaltına alındı. Yapılan araştırmada Eşi Zeynep Ateş’in yeğeni ile yasak ask yaşadığı ortaya çıktı. Bu nedenle bu cinayetin işlendiği tespit edildi. Polis ekipleri ifadelerinden sonra bahçede gömülü olarak bir tabanca 5 adet pompali tüfek ele geçirildi. Adliyeye sevk edilen Zeynep Ateş ve Yeğeni Vedat Karaca tutuklanarak cezaevine gönderildi.

Yazar
Etiketler:
   259 Görüntüleme

#Genel Kategorisinden Daha Fazla İçerik