Kategoriler

Politik siyasi tartışma odası

Türkiye yurttaşlarının ülkemize Dair siyasal süreç gündem Ülkemizde yaşanan sorularu problemleri tartışa bileceğim Bir zemin sizlere sunuyoruz bu platform sayesinde düşüncelerini özgürce ifade edebilme imkanı buluyorsunuz.Aynı zamanda isterseniz siyaset politika ya ara vererek mizah geyik eğlence odalarında da müzik dinleyerek oyunlar oynayarak yarışmalara katılarak bay ve bayanlarla sohbet ederek stresinizi atabilirsiniz.

Türkiye’yi ilgilendiren olayları sorunları gündeme dair her şeyi seviyeli kaliteli bir şekilde hakaret argo küfür olmadan katılabileceğiniz yazılı sesli görüntülü sohbet sayfası bu sayfa üzerinden şiddet içermediği sürece tüm görüşlerinizi fikirlerinizi düşüncelerinizi özgürce ifade edebilirsiniz.

Politik ve siyasi tartışmalara katılabileceğiniz oda #siyaset #politika #islam Diğer odalarda Siyasi fikir ve görüşlerini kesinlikle müsaade edilmeyecektir. çünkü diğer kullanıcıların rahatsız olmamasını bizim için önemli bir faktördür

görüşürüz düşünceniz fikriniz ne olursa olsun ürün belirlediğimiz odalarda şiddet hakaret küfür olmadığı sürece benimsediğimiz mitolojileri özgürce savunabilir tartışabilir Fikir alışverişi yapabilirsiniz.

Yazar
   657 Görüntüleme

#Genel Kategorisinden Daha Fazla İçerik