Kategoriler
24 Şubat 2020

Mardin sohbet odaları

Mardin sohbet odalarında Kürtçe sohbet olabilir, Türkçenin, Arapça’nın, Zaza’nın kendi dilinizde kendinizi ifade edebilir veya Türk dillerinde ve Avrupa’da yaşayan yurttaşlarımızın kendilerini anadillerinde ifade etmesi bizim için en önemli sohbet odalarımızdan bir şarttır. dikkat edilmesi gerekenler odalarımız içinde cinsiyet kimliğiniz ve inancınız ne olursa olsun. siyaset illegal konular küfür argo benzeri durumlar global odalarda kesinlikle yasaktır.

Mardin chat odaları siz güney doğu illinde yaşayan vatandaşlarımız için özel açılmıştır kendi dilini kültürünü Mardin sohbet odalarında yaşat Mardin sohbet odası sıcak bir çay tadında güzel bir ortamdır. Mardin ve çevre illere özel Kürtçe dili için özgür bir platform Mardin sohbet odalarında size sınırsız ücretsiz sohbet sunuyoruz.

Mardin şehri adına özel olarak sohbet odası kurmanın en büyük nedeni farklı kültürlerin bir arada bulunması bir çok dil kültür bir arada barınıyor Kürtler, Asuriler, Türkler, Araplar, Hristiyanlar bir çok dini inancı bir arada tutan denge sağlıyor Türkiye’nin medeniyetler buluşmasında öncü bir şehir diyebiliriz Mardin sohbet odaları bu amaçlar kurulmuştur.

Mardin Şehri hakkında

Mardin 2012 tarihinde büyük şehir yapılmıştır Mardin ekonomisini büyük bölümünü tarım hayvancılık ve ticaret ile sağlanmaktadır Mardin’de Türkler, Kürtler, Ezidiler, Suryaniler, Araplar bir arada yaşamaktadır. Çok güzel bölgeleri manzaraları bulunmaktadır.

Mardin ilinin ilçeleri
Nusaybin
Ömerli
Savur
Yeşilli
Dargeçit
Derik
Kızıltepe
Mazıdağı
Midyat

 

#Yaşam Kategorisinden Daha Fazla İçerik