Kategoriler

İspartada tecavüz idiası

İsparta İli Yalvaç İlçesinde kendisine Nurettin Gider’in kendisine tecavüz etiğini söyleyen kadın av tüfeğiyle tecavüzcüyü ölüdürerek başını keserek köy meydanına atti. Tecavüzcünün eşi Keziban Gider duruşmada eşini sürekli Nevin babası tehtit etiğini eşini söyledi. Nevin hanım ise kadına demeki eşini seninle beraber öldürdük dedi.Keziban hanımın çok idali konuştuğunuda dile getirdi.

Yalvaça bağlı Koruyaka ilçesinde 29 ağustos 2012 tarihinde kendisine tecavüz etiğini ve tecavüzcüyü av tüfeğiyle öldürdükten sonra başını koparıp köy meydanına atığını söyldi. Yalvaç Ağır ceza mahkemesinde 25 mart 2015 te gürülen davada Nevin yıldırıma ömür boyu hapis cezası verildiğini,açıkladı.
Duruşmada zabıt ekiplerinin kadına sorulan soruda kaç çoçuğun var demesi üzerine Nevin Hanim 2 çoçuğu olduğunu ve tecavüzcüden olan çoçuğunu saymadığını çocuğunun zaten devlet koruması altınd olduğunu söyledi.Kadının avukatı sanığın tahliyesini istedi. Katilin annesi suçluların bir an önce cezalarını çekmesinive adalete güvendiğini söyledi.

Yazar
Etiketler:
   228 Görüntüleme

#Genel Kategorisinden Daha Fazla İçerik