Sosyal medya ve youtube kürt türk ayrımı

Kürt Türk Ayrımı yapanlar

Afrin operasyonu başlaması ile birlikte sosyal medya youtube kanaları üzerinden kürtlere türklere büyük hakretler küfürler edildiği göründü yotube üzerinde canlı yayın yapan bir kanalda kürt türklere ağır küfürlerin olması korkuç bir durum. youtube şikayet ettiğimiz halde kanal açık ve saatlerce küfür ediliyor kürtlere ağza alınmicak küfürler atatürke devlete vatana bayrağa korkunç bir durum.

AFRIN SON DAKIKA: DAHA ŞIMDIDEN YÜZLERCE LEŞ! CANLI IZLEYIN
yukardaki isimle açılan canlı yayın canlı sohbet bölümünde kürt türk düşmanlığı organize ediliyor yetkileri göreve çağırıyoruz. tüm kürtlere küfür eden bazı ırkçı kişilerin ve yine türklere söven ırkcı kişiler küfürlere devam ediyor binlerce insanın izlediği katıldığı bu kanal derhal kapatılmalı.

küfür ırkçı bölücü kişiler tekrar sayfayı aktif etti canlı sohbet odasında hakaret küfürler ardı arkası kesilmiyor yetkilerin bu canlı sohbet odasını derhal kapatmalarını talep ediyoruz.
Küfrün edildiği kaynak

Bunları da sevebilirsiniz

Sosyal medya ve youtube kürt türk ayrımı” için bir yorum

  1. Bu sayfayı şikayet etmemiz ile birlikte sayfa kapatılmış iyide oldu sosyal paylaşım sitelerinde videolarda küfür hakaret içerikli ırkçı bölücü paylaşımları şikayet ediniz site editörlerine lütfen.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir