Kategoriler

Kürtçe ve diğer dillerde sohbet etmek elbete bir çok yerde yasak ve ırkçılık yapılmaktadır. dünyanın gelişmekte olan teknolojisi ilerlerken binlerce sohbet odası özelikle Türkçe dil üzerinde hizmet veren bu yerler Kürtçe ve diğer dillerde sohbet edilmesine izin vermiyor. #Duygu odasında diliniz ne olursa olsun özgürce kendinizi ifade edebilirsiniz. Almanca, Arapça İngilizce, Fransızca Türkçe, Kürtçe tüm diller serbest olduğunu duyuruyoruz.

Allah’a neden şirk koşuyorsun ? 

Allah insanlara kendilerini ifade edebilmeleri için diller vermiştir müslümanız diyoruz. ve insanların dilini yasaklıyoruz bu şirk değil  mi ? Madem İslama tabisin neden diğer dilleri ırkları yok sayıyor ırkçılık yapıyorsun ? sen allah’tan dahamı üstünsün ? bu dilleri yasaklıyorsun şimdi lafa gelince hepimiz kardeşiz diyorlar ama söz konusu diler olduğu zaman direk yasak koymaları ahlaksızlık ee biz o dili bilmiyoruz gerekçeleri bu bilmiyorsan öğren veya o dilde bir oda aç sana Türkçe dil dışında zorla konuş diyen var mı? hayır yok yapması gereken basit diğer diller için bir oda açmasıdır örnek Avrupa bu dilde Türkçe ve diğer tüm dillerde sohbet edebilirsiniz gibi bir izin vermesi gerekmez mi ?  

Tüm Dillerde Sohbet imkanı 

Dünya ülkeleri ilerliyor hala bazı geri kalmış bireyler ülkeler gruplar ırkçılık yapmaya devam ediyor. yani İslam dini bile açık net ortada değil mi ? kuran’ı kerim net bir şekilde ifade etmiyor mu ? İslam dini hoş görü sevgi barış dini ama ne yazık ki en çok ırkçılık yapanlar İslam dinine inanlar oluyor. aslında İslamiyeti dini kendine göre kullanıyor. yoksa gerçek dinde ırkçılık  milliyetcilik yoktur. tabi söz konusu başka halklar diler olduğunda hemen akabinde yasak geliyor engel geliyor. dünyanın gelişmekte olan devletleri ilerliyor neden ? çünkü onlarda insanların dini dili ırkı önemli değil önemli olan ülkede birlik beraberlik ve ekonomidir. 

#Yaşam Kategorisinden Daha Fazla İçerik